• Новак
joyMerit Природни Цврсти Дрвени Чај Чаши Пиво Гимнастик Кафе, Вино, Млеко Кујна Гроздобер Чај Услуга Дрво Првенство Изолирани 11.5x7.8cm

joyMerit Природни Цврсти Дрвени Чај Чаши Пиво Гимнастик Кафе, Вино, Млеко Кујна Гроздобер Чај Услуга Дрво Првенство

DEN 229.92

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е уредно занаетчиски, па тоа е, исто така совршен подарок за мажите, па подгответе се на изненадување на вашиот Сопруг, Татко, Дедо или Пријател на партијата, собирање, или доаѓаат Божиќ !.Направен од природно дрво, убава и еко-пријателски.Тоа може да се користи и за двата ладни и топли пијалаци.Издржливи да се користи и лесно се чистат.Оваа Кригла е рачно направени со висок квалитет дрво.Опис : - Ова Кригла е рачно направени со висок квалитет дрво - Тоа може да се користи и за двата ладни и топли пијалаци. - Тоа е уредно занаетчиски, па тоа е, исто така совршен подарок за мажите, па подгответе се на изненадување на вашиот Сопруг, Татко, Дедо или Пријател на партијата, собирање, или доаѓаат Божиќ ! - Направен од природно дрво, убава и еко-пријателски - Трајни да се користи и лесно да се clean Specification : - Материјал : Дрво - Дијаметар : Прибл. 7.8 cm / 3.07 инчен - Висина : Околу. 11.5 cm / 4.53 inch Package Вклучува : 1 Парче на Дрвени Првенство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрво-Слободен Честитки Ретро Зелени Грутки од Каролин Гевин Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн

DEN 305.52

Бидете мирни имам табеларни пресметки за кои патуваат кригла - бања хумор, канцеларија хумор, смешни канцеларија

Ова има 14 oz вредност на течни и доаѓа со лесензафат се справи и палецот одмор.На заострените дното се вкл

DEN 478.80