• Новак
4 Тркала Наназад Briefcase за Жените и Мажите, се Вклопува До 15.6 Инчен Лаптоп (Сив)

4 Тркала Наназад Briefcase за Жените и Мажите, се Вклопува До 15.6 Инчен Лаптоп (Сив)

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секојдневно Се Менуваат .Издржливи лесно планирам тркала за лесен за мобилност и транспорт на истите од една локација до друга.Организиран Мобилна Канцеларија : Големи пространи оддел сместување и превоз мора да имаат документи, тетратки, врзива и обемни досиеја.Брз Пристап : Полна големина пред патент организатор оддел со повеќе џебови дизајниран да се задржи помали деловни потреби организирани; Лесен пристап предниот џеб за брз пристап патување essentials и продавница последната минута предмети.Се тркалаат или Пренесувајте се Справи со Систем : Push Копчето Telescoping се Справи со Retracts во Zippered Оддел Кога Не е во Употреба; Двојно Врвот Поместена се Справува со Дозволите за Удобно Носење. "Инспириран од њујорк е ексклузивна населба.Безвременски и елегантен, ова авторитарните торба е вашиот пристап до секојдневниот стил.Telescoping Handle Enhance вашата мобилност со telescoping се справи.Доволно Storage Featuring главната преграда доволно голем за книги, таблети, или нешто друго што би можело да треба, фитинг сè ќе биде бриз.Поместена Лаптоп Compartment A добро поместена лаптоп оддел во можност да ги собере лаптоп до 17.3"" значи нема потреба да се грижите за тоа добивање скршени додека на вашиот менуваат.".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат