• Новак
MOSISO Лаптоп Торба за Жените, 15.6 инчен Лаптоп Tote Торба Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен A2141 & Лаптоп, СТП Кожа Мрежа Голем Капацитет Работат Бизнис Патување Briefcase Чанта со

MOSISO Лаптоп Торба за Жените, 15.6 инчен Лаптоп Tote Торба Компатибилен со MacBook Pro 16 инчен A2141 & Лаптоп,

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешни димензии : 16.93 x 5.12 x 12.01 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 17.52 x 5.12 x 12.6 инчи (L x W x H).На прилагодливи вертикална врвот се справи со висина : 8.86 -11.22 инч.Внатрешниот компјутерски оддел димензија : 16.93 x 11.22 инчен, внатрешниот патент оддел димензија : 15.75 x 10.63 инч.Компатибилен со лаптоп и ultrabook 13-13.3 инчи, 14 инчен, 15 инчи и до 15.6 инчен; може да не удобно компатибилен со сите компјутери.Направени од премиум СТП кожа материјал, издржлив и модата.Доволно пространа со 3 прегради за сите вашите секојдневни работи.Најголем простор во средината обезбедува дебели поместена пена дел со кука компатибилен со Mac Book Pro 15 инчен A1990 A1707; компатибилен со Mac Book Pro Ретината 15.4 A1398; компатибилен со Dell XPS/географска Ширина 15; компатибилен со HP Завист/Спектарот/Павилјон/Премиум 15; компатибилен со HP Elite Book/Chromebook 14; компатибилен со HP Предводник на Probook 450 15.6; Компатибилен со Lenovo Think Pad E580 15.6/Јога 710/Idea Pad 720 S 15.6; компатибилен со Acer Chromebook 715 15.6; компатибилен со Acer Брза 3 14/15.6/Стремат 3/5/7 15.6. Зошто треба да ја искористам оваа торба?.MOSISO лаптоп tote торба е направен од премиум СТП кожа, исто така дизајниран со розова bowknot и издржливи да се справи со држете го вашиот лаптоп додека сте во движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат