• Новак
ДОЛГО ТАО 55 DIY Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена Ремени, со Метални Токи (Злато)

ДОЛГО ТАО 55 DIY Железо Рамен Синџир Рака Чанта Синџири Додатоци Чанта Ремени Рамо Крстот Тело Замена Ремени,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Класична Замена на Рака или Справи за DIY Торба, како што се чанти, purses, спојки, крос-тело, кеси и сл.Вкупната должина 55" (140cm), Синџир ширина 1/3" или 8mm; Синџир дебелина 0.1" или 2,5 mm.Висок квалитет на метални токи,Обезбеди инсталација здрав.Тока должина : 4.5 cm(1.8"); Прилепува одговара торба прстени до 6mm(0.24") во дебелина или помали.Разноврсна и се отстранува и користете го како еден крст тело на рака или со двоен тоа како рамо, рака.Пакет тежина : 206g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат