• Новак
Amosfun Чанта Замена Синџир Смола Монистра се Справи со Краток Торба Синџир со Пролетта Портата Прстени за Топ - Рачка Рамо Скитам Crossbody Торба Чанта Паричникот Спојки З

Amosfun Чанта Замена Синџир Смола Монистра се Справи со Краток Торба Синџир со Пролетта Портата Прстени за

DEN 2066.40

Достапност
Достапно за нарачка

Чанта Замена Синџир Смола Монистра се Справи со Краток Торба Синџир со Пролетта Портата Прстени за Топ - Рачка Рамо Скитам Crossbody Торба Чанта Паричникот Спојки Занаети Одлуки.Тоа може да се користи за декорација на сите видови кеси, удобен и практичен.Мала тежина и малата големина, тоа нема да се зголеми вашиот дополнителен товар.Убаво додатоци за различни видови на кеси, вклучувајќи чанти, големи торби, мала торба, итн.Високо - квалитетни материјали и со фината изработка, трајни и здрав за долго време.Широко се користи како рачка за DIY канџите без рачки, или чанта pendant.Опис Ако сте во потрага за една кеса синџир со сигурен квалитет и прифатлива цена, јас ќе ви кажам дека нашите ретро стил торба синџир ќе биде вашиот најдобар избор.Ние усвојување на високо - квалитет смола материјал, така да може да се задржи подолго време.Во меѓувреме, таа поседува посебен и привлечен изглед дизајн.Карактеристики - Материјал : Смола - Големина : Околу 32. 00 X2. 50 X2. 50cm/ 12. 58 X0. 98 X0. 98inch - Високо - квалитетни материјали и со фината изработка, трајни и здрав за долго време.- Широко се користи како рачка за DIY канџите без рачки, или чанта pendant.- Убаво додатоци за различни видови на кеси, вклучувајќи чанти, големи торби, мала торба, итн.- Мала тежина и малата големина, тоа нема да се зголеми вашиот дополнителен товар.- Тоа може да се користи за декорација на сите видови кеси, удобен и практичен.Пакет Вклучувајќи 1 x торба синџир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат