• Новак
HinLot Пакување од 2 Прилагодливи Торба Ремени, Класичен СТП Кожа Замена Ремени за Чанта Чанта

HinLot Пакување од 2 Прилагодливи Торба Ремени, Класичен СТП Кожа Замена Ремени за Чанта Чанта

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голема ремени за замена носат или солза чанта или DIY чанта одлуки.Зачувај вашите пари и да ја задржите вашата омилена чанта од ѓубре.Издржлив,лесен да се стави на вашата чанта хардвер, одговара на вашата торба совршено.Должина прилагодување од 21-23", ширина 0.7".Нова верзија е 0.47 инчен ширина,23-25 инчи долго.Ве молиме проверете ги вашите кеси D прстен пред да нарачате!. 2 парчиња дојде, тешки, лесен за инсталација и отстранување, им даде на вашата торба со нов изглед!. 2 парчиња/Set Монтажни Кожна Торба за на Рака Појас Замена Рачка за Чанта Чанта !Ви даде рамо, рака за вашиот ранец стил чанта или истрошени торба!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат