• Новак
Hedume 50 Pack Сите Намена Микрофибер Тери Чистење Крпи, 14 x 14 Микрофибер Крпа за Чистење, Комерцијални Одделение, Многу Абсорбента, Lint-Бесплатно, Редеа-Бесплатно, Совршен

Hedume 50 Pack Сите Намена Микрофибер Тери Чистење Крпи, 14 x 14 Микрофибер Крпа за Чистење, Комерцијални Одделение,

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одличен Квалитет - Сите-цел микрофибер крпи за чистење со над 200,000 влакна на квадратен инч.Употреба секаде каде прашина, нечистотија, течности треба да биде брзо, лесно & безбедно да се отстранат.Пари за заштеда на Пакет - Добиете 50 микрофибер крпи за чистење за една голема ниска цена, така што може да се чисти вашиот автомобил, вашиот дом & сè друго!.Впие До Побрзо - 4x е повеќе абсорбента од памук облека, овие се микрофибер крпа за чистење за автомобили да се добие ако сакате сите намена за чистење крпи кои топки до вашиот мензи, масла и течности побрзо од сунѓер, повеќе sanitarily од вашата четка.Премиум - 80% полиестер и 20% polyamide мешавина (280gsm), докажано помек, повеќе абсорбента, lint-бесплатно, и нула бесплатно.Долготрајни и Лесно да се Грижи за Нашите микрофибер крпа за електроника, кујна, бања, стакло & auto детали е целосно машина перат и може да се мијат стотици пати.Hedume 50 Pack Сите Намена Микрофибер Тери Чистење Крпи, 14" x 14" Микрофибер Крпа за Чистење, Комерцијални Одделение, Многу Абсорбента, Lint-Бесплатно, Редеа-Бесплатно, Совршен за Кујни, Бањи, Offices You може да се користи Hedume микрофибер крпа за чистење на : - Миење на возила влажно или суво, без грижа на гребење - Чиста авто огледала и прозорци - полски влажно или суво - се Отстрани прашина и остатоци од електроника - Чиста телевизија, компјутер & мобилен уред екрани - ја Избрише секоја солза дамки од пиење очила и наочари - Зема местото на хартиени крпи во кујната & бања - Елиминирање на отпечатоци од прсти и нота од огледала, чешми, од не ' рѓосувачки челик апарати - Било други влажно или суво чистење на задачи со или без производи за чистење!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат