• Новак
Микрофибер Плоштадот Крпи, Помек Многу Абсорбента Чистење Облека за Куќа Кујна Автомобил Прозорец Подароци Лицето Измијте Зелени Очи Волкот Крпи 3 ЕЕЗ

Микрофибер Плоштадот Крпи, Помек Многу Абсорбента Чистење Облека за Куќа Кујна Автомобил Прозорец Подароци

DEN 453.36

Достапност
Достапно за нарачка

3 Видови на групи за да изберете осигурува ќе имаат многу крпи во рака за готвење и чистење потреби во ресторани, кујни, вечера маси, или само за било кое место во домот каде spills се заеднички.), мулти-цел, како што Кујна, Куќа, мебел, Прозорец стакло, Автомобил, итн.Со пригоден големина на 12.Супер меки, трајни & Погодно Зелени очи Волкот Плоштадот Towels You можат да ги користат доста никаде!Висат некои во бањата, стави некои во вашата салата торба за кога ќе работат до пот, остави некои во високо-квалитетни гостинската соба за вашите посетители, Ова е совршен подарок за вашата сакана - housewarming подарок - празник подарок за секоја прилика.Hotel & SPA Крпи - Нашите крпи одлична за повеќенаменски, ќе се најде во Хотели и Бањи, Мека, издржлив, лесен и многу абсорбента рака крпи.Најдобри bang за вашиот buck : Ние знаеме што се случува да сакаме нашите Крпи, колку што тоа го направи!Лесно најдобра вредност кујнски крпи може да се купи.Тоа може да ви помогне лесно да го направите сите чистење работа треба со леснотија.Произведени за да се минимизира lint и се спротивстават на намалување.Зелени очи Волкот Плоштадот крпа големина : доволно Голема (12.9 инчи и елегантен ткаенина, било чистење ентузијаст може да се справи со овие крпи со леснотија, Тоа е најдобриот придружник за вашето семејство чистота.Можете да ги користите овие крпи, одново и одново, започнете да штедите на хартија крпи.Лесно да се Грижи - Машина перат или рака мие.Ако имате било какви прашања во врска со купување на нашите крпи, ве молиме контактирајте со нас.Заврши себе лице & рака во блажен луксузни Зелени очи Волкот крпа - на крајот на еден долг ден, или на почетокот на нова, заслужуваат да уживате.Трансформира вашиот дом во светилиштето и вашата бања во мини спа со помош на мека микрофибер рака крпи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат