• Новак
EuisdanAA 5Pcs Автомобил Сина Крпа за Миење Микрофибер Чистење Бришејќи Windows Стакло Текстил(5Pcs Coche Azul Toalla Lavado Microfibra Limpieza Limpiar Windows Paño де vidrio

EuisdanAA 5Pcs Автомобил Сина Крпа за Миење Микрофибер Чистење Бришејќи Windows Стакло Текстил(5Pcs Coche Azul

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Сина; Име На Производ : Крпа За Чистење.Материјал : Микрофибер.Пакет Содржина : 5 x Чистење со Крпа.Школка во Боја : Сина(Боја де ла carcasa : azul.Димензија : 66 x 31cm / 26" x 12.2" (L*W)(Dimensión : 66 x 31 cm / 26" x 12,2" (L * W).Euisdan AA 5 Pcs Автомобил Сина Крпа за Миење Микрофибер Чистење Бришејќи Windows Стакло Cloth This крпа може да се користи на површината на стакло, метал, ПВЦ, пластика, кожа и други предмети.Тоа е мека дека тоа нема да остави почеток на вашиот автомобил.Тоа не само што ќе се користи за автомобил чистење, шанса, но исто така се користи за да се избрише компјутери, мебел и други дневни потреби.Тоа може да бидат ефикасни за чистење под влажни и суви услови.Тоа е издржлив и мека на допир.Пакетот вклучува : 5 x крпа за Чистење ?Опис на Spanish5 Pcs Coche Azul Toalla Lavado Microfibra Limpieza Limpiar Windows Paño де vidrio Color azul; Nombre del producto : toalla де limpieza Material : microfibra Contenido del paquete : 5 x toalla де limpieza Color де ла carcasa : azul Dimensión : 66 x 31 cm / 26" x 12,2" (L * W).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат