• Новак
На Партал Компанија - Орел Edgeless 350 - Професионални корејски 70/30 се Вклопуваат, Супер Кадифен Микрофибер Детали Крпи, Кружни Поврзана Ткаат, 350gsm, 16in x 16in, Лаванда (на Гол

На Партал Компанија - Орел Edgeless 350 - Професионални корејски 70/30 се Вклопуваат, Супер Кадифен Микрофибер

DEN 9840.00

Достапност
Достапно за нарачка

☑️ ПРЕМИУМ EDGELESS, TAGLESS 70/30 Мешавина Професионални Микрофибер Детали Крпа. ☑️ СОВРШЕН ИЗБОР За Сите Детали Спрејови, "Не Исплакнете" Производи, Восоци, и Полирање - Вашиот Завршниот Удар Никогаш не Изгледаше Толку Добро!. ☑️ НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ 100% Јужна кореја Супер Кадифен АА-Одделение Сплит Микрофибер - Долг се Смета за Највисок Квалитет на Располагање. ☑️ ИЗДРЖЛИВИ : Способност да го Издржат Стотици Перења, Добивање Помек Секое Време. ☑️ АМЕРИКА ПРЕМИЕР МИКРОФИБЕР Производи Производителот / Дистрибутер Од 1999 година. НА ПАРТАЛ КОМПАНИЈА - Секогаш Подобра Вредност!.Од 1999 година, ПАРТАЛ Компании Сите Намена Микрофибер Крпи за Чистење биле #1 избор за многумина.Со Softest, Повеќето Отпорно на Гребење Микрофибер Крпа Производ Линија Достапни - Не се Обрне Повеќе Друго место за Понизок Квалитет!.СЕКОГАШ ЗАПОЧНЕТЕ СО НАЈДОБРИТЕ МИКРОФИБЕР ПРЕДИВО на РАСПОЛАГАЊЕ - се Мисли на тоа слични само со користење на freshest состојки во вашиот готвење.Ова помага да се поставија темелите за крпи кои се постојано мека, издржливи и од највисок квалитет за работа.КРПИ СО СТОТИЦИ ИЛЈАДИ ВЛАКНА НА КВАДРАТЕН ИНЧ - Не сите крпи се создадени подеднакво.НА ПАРТАЛ КОМПАНИЈА произведува против многу строги барања, што резултира во крпи со највисок рејтинг и најефикасните тери-стил микрофибер производи достапни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат