• Новак
Magafor 888490H0400 Хард-X Карбид Стандард Bi-Лице Biconical Мелење Машина, На 90 Степен, 4.0 mm

Magafor 888490H0400 Хард-X Карбид Стандард Bi-Лице Biconical Мелење Машина, На 90 Степен, 4.0 mm

DEN 1441.44

Достапност
Достапно за нарачка

Производот е произведен во Франција. 4.0 mm хард-x 90 карбид Стандард bifacial biconical машина.Лесна инсталација.Пакет Димензии : 6.0" L x 1.0" W x 1.0" Х. производот е произведен во Франција. 4.0 mm хард-x 90 карбид Стандард bifacial biconical машина.Лесна инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60° Мелење Машина Малку, Chamfer Крајот Милиони Едноставни за Ракување Професионални Трајни производи за Индустриски

4 in Shank Дијаметар : Прибл.2 in Total Должина : Околу.3 in Total Должина : Околу.Единствен, еденпарче дизајн го прави �

DEN 256.56