• Новак
Микро 100 КС-375-082X Chamfer Машина, 82° Вклучени Агол.070 Совет Кол.175 LOC, 6 Fl, 3/8 месо тело Кол, 2-1/2 OAL, AlTiN

Микро 100 КС-375-082X Chamfer Машина, 82° Вклучени Агол.070 Совет Кол.175 LOC, 6 Fl, 3/8 месо тело Кол, 2-1/2

DEN 1442.40

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за chamfer мелничката, countersinking, и deburring.Двоен-заврши.Не на центарот за сечење.Al Ti N слој опција за додавање подмачкување и зголемена отпорност на абење во тешко-да-машински материјали.Солидна карбид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60° Мелење Машина Малку, Chamfer Крајот Милиони Едноставни за Ракување Професионални Трајни производи за Индустриски

4 in Shank Дијаметар : Прибл.2 in Total Должина : Околу.3 in Total Должина : Околу.Единствен, еденпарче дизајн го прави �

DEN 256.56