• Новак
Xuulan Xianglaa-Рутер малку, Крај Милиони Круг Залив Кутија Солидна Карбид CNC Радиус Core Мелничката Малку, 6mm месо тело Топката Носот Рутер Битови во Собата, (Сечење на Работ

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, Крај Милиони Круг Залив Кутија Солидна Карбид CNC Радиус Core Мелничката Малку,

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

Индустриски квалитет рутер битови.Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Build-up &отпорни на топлина Тефлон.Топлина-отпорни слој печење за да се спречи акумулација на дрво чипови, смола и асфалт.Карбид Падна, Микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60° Мелење Машина Малку, Chamfer Крајот Милиони Едноставни за Ракување Професионални Трајни производи за Индустриски

4 in Shank Дијаметар : Прибл.2 in Total Должина : Околу.3 in Total Должина : Околу.Единствен, еденпарче дизајн го прави �

DEN 256.56