• Новак
Gfpql YanHua-месо тело Крајот Мелница Круг Залив Кутија Солидна Карбид CNC Радиус Core Мелничката Малку, 6mm месо тело Топката Носот Рутер Битови во Собата, DIY Алатка Додатоци

Gfpql YanHua-месо тело Крајот Мелница Круг Залив Кутија Солидна Карбид CNC Радиус Core Мелничката Малку, 6mm

DEN 964.80

Достапност
Достапно за нарачка

Индустриски квалитет рутер битови.Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Start-up е применливо модели : гравирање машина, машина за кроење.силен и здрав.Оваа трајни мелење машина главата е изграден од квалитетни материјали, што ќе ви овозможи да ги завршат сите проекти со доверба.Предмет : 6mm месо тело Рутер Bit Material : 45# steel Carbide совет : YG6 Shank Дијаметар : 6 MMBalance : +/- .003" толеранција Detaild спецификација, pls проверете ги следните фотографии.Дрво, алуминиум пластична плоча, интегрирани ѕид виткање, grooving, агол виткање, круг жлебот на дното на калапи, копање bottom Industrial квалитет рутер битови .Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Start-up Имајќи : Целосно затворен &подмачкано.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60° Мелење Машина Малку, Chamfer Крајот Милиони Едноставни за Ракување Професионални Трајни производи за Индустриски

4 in Shank Дијаметар : Прибл.2 in Total Должина : Околу.3 in Total Должина : Околу.Единствен, еденпарче дизајн го прави

DEN 256.56