• Новак
HBCY Креации Селски Корави Дрвени Tabletop Chalkboard со Нозете/Гроздобер Свадба Маса Знак/Мали Кујната Countertop Мемо Одбор/Античкиот Дрвена Рамка (12 x 17, 3 - Корави)

HBCY Креации Селски Корави Дрвени Tabletop Chalkboard со Нозете/Гроздобер Свадба Маса Знак/Мали Кујната Countertop

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Борови Дрва.УБАВО рачно изработени - Нашите Селски Countertop Chalkboards се рачно изработени со грижи и внимание на детали и дизајн.Ние ги користиме солидна руската Борови дрва за да се гарантира набитост и во согласност естетската убавина на дизајнот.Нашите дрво е рака избрани за да се гарантира одличен квалитет.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН - Нашата мала Chalkboard Easel беше дизајниран со максимална флексибилност.Тоа може да се користи како САМОСТОЈНА chalkboard на tabletops или како ВИСИ на ѕидот chalkboard.Нашите Патент Дизајн вклучува свитлива метални нозе и ѕидот виси хардвер, па се подготвени да се користи директно од кутијата.МАГНЕТНИ CHALKBOARD ПОВРШИНА - Уживајте додадена бонус имаат магнетни површината за слики, менија, белешки, и многу повеќе!Нашите chalkboards се направи на највисок квалитет на Магнетни Порцелански Челик и се 100% не-porous.Ние гарантираме дека тоа ќе се исчисти убаво со влажна крпа секое време и без било ghosting!Таа исто така работи совршено со редовни креда, како и.Нема потреба за купување на било какви дополнителни chalkboard чистење резерви.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Ова chalkboard знак е совршена големина за вашиот дом, работа или настан.Додадете контакт на селски земја убавината на вашата свадба, роденден, продавница, бебе најава, и многу повеќе!Рамката димензии се околу 17" x 12" и пишување површина е околу 13.25" x 9.75".Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН КУПУВАЊЕ - Ние се гордееме со 100% Задоволството на Клиентите Гаранција.Ние сме убедени во нашите производи и да застане зад нив.Само допрат до нас со какви било прашања или проблеми и ние ќе бидеме среќни да ви помогне!Ние сме, исто така поддржана од страна 's A-Z Гаранција за враќање на Парите, па вашата нарачка може да се грижите слободни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат