• Новак
Носталгија Taco вторник Загрева Мрзливи Сузан Врвот Бар Совршен за Burritos, Начос, Fajitas, 20-Оз. Затоплување Тенџере, Вклучува 4 Tortilla Носители, Црвена

Носталгија Taco вторник Загрева Мрзливи Сузан Врвот Бар Совршен за Burritos, Начос, Fajitas, 20-Оз. Затоплување

DEN 1341.60

Достапност
Достапно за нарачка

Taco вторник : Совршен за Taco вторник - или кој било ден од седмицата.Се креативни кога се прават tacos, burritos, начос, fajitas и други големи Мексиканските јадења.Отстранлив затоплување тенџере : Отстранлив, 20-унца затоплување жешко тенџере го задржува queso, месо, грав, ориз на совршена температура.Тенџерето може да се отстрани, што лесно да се исчисти.Врвот коцки : Вклучува 6 отстранлив врвот коцки, кои се совршени за одржување на вашиот омилен toppings како зелена салата, сирење, кромид, cilantro, домати, салса, маслинки, jalapenos и повеќе.Taco носители : Доаѓа со 4 taco носители кои имаат тврди или меки школка tacos, одржување на вашиот taco остане во исправена позиција да ви помогне да се создаде вашиот совршен taco.Мрзливи-Сузан дизајн : Лесно да се споделат преку маса и да се направи споделувањето и декорирање лесно со што се врти мрзливи Сузан дизајн.Други fondue користи : мешавина исто така, може да се користи за nacho сирење, fondue партии, потопување јагоди, marshmallows, леб и повеќе.Лесно чистење : Врвот коцки и мешавина отстрани за лесно чистење.Модел : TTLSTB10. Вклучени компоненти : 6 врвот коцки.Стил : Мрзливи Сузан w/Taco на Сопствениците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат