• Новак
Profoto Чадор Diffuser (Medium)

Profoto Чадор Diffuser (Medium)

DEN 1656.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ограничен 1 Година Гаранција.Овој медиум Чадор Diffuser од Добивка повлекува над предната на бела или сребрена чадор да се претвори во мека кутија.Тоа создава помек, повеќе дифузна светлина.На diffuser, исто така, ќе се намали производството на вашата светлина од околу 1. 5 запира.Овој модел е компатибилен со среден плитки и длабоки Бела и Сребрена Чадори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат