• Новак
StudioFX Фотографија Фото Портрет Студио 600W Дневна Светлина Чадор Континуиран Осветлување Комплет од Kaezi CHDK3

StudioFX Фотографија Фото Портрет Студио 600W Дневна Светлина Чадор Континуиран Осветлување Комплет од Kaezi

DEN 1298.40

Достапност
Достапно за нарачка

(3) 45 W 5500 K Заштеда на Енергија Спирала Светилки. (3) Студио Светлина Држачот. (2) 84-инчен Светлина Стојат Tripod / (1) Мини 32-инчен Светлина Стојат Tripod.Чадор Димензија : 22" Должина (Укината), 33" Широк. (1) Патнички Носи торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат