• Новак
ТАПИ Метро Патување Чадор 38 – Водоотпорен & Ветер Отпорни Радијална Tensioning Систем – Силна & Компактен & Light – Изградена на Последно – за Лесен за Користење [Совршен з

ТАПИ Метро Патување Чадор 38 – Водоотпорен & Ветер Отпорни Радијална Tensioning Систем – Силна & Компактен

DEN 1896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fiberglass рамка.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : – Компактен, лесен, и расклопна, на ТАПИ Метро е совршен за урбани жител.Метро е совршено големина за да ви даде покриеност додека не преземањето премногу улица простор.ПАТЕНТИРАНИ ИНОВАЦИИ : – Секој детал се смета.Тапи чадори биле конструирани од внатре кон надвор со патентирани иновации.ТЕСТИРАНИ ДО КРАЈНОСТ : – Како дел од нашиот процес на дизајн, сите наши модели се независно ликвидација тунелот се тестирани на брзини кои ќе повеќе од секојдневна употреба.КВАЛИТЕТ : – Со нашето инсистирање страст да се создаде најдобар можен чадори, ние се стави секој еден чадор преку 38 точка контрола на квалитетот на проверка пред да стигне до вас.Изграден да се изврши.Изграден за да трае.Ние гарантираме за секој чадор за 2 години против производствени дефекти!.ИСКУСТВО : – Тап сака сите временски услови.Како и чување ќе се исуши, нашите ткаенина е UVR класифицирани да се обезбеди УВ заштита.Дојде дожд, град или сјај.План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат