• Новак
YOGAA Закачалка Ѕид Чадор Стојат, Чадор за Складирање Багажник, Влез Ходникот Décor, Wallside Стил, Чадор Одвод Може Складирање Носителот Полица за Дома

YOGAA Закачалка Ѕид Чадор Стојат, Чадор за Складирање Багажник, Влез Ходникот Décor, Wallside Стил, Чадор Одвод

DEN 1473.60

Достапност
Достапно за нарачка

▶ Задебелена Материјал : решетката е направен на задебелена пластичен материјал.Со заоблени агли, тоа не му наштети на вашите раце, долгата употреба на времето. ▶ Лесно да се Инсталира : Вие не треба да се вежба дупки, за да може да биде директно инсталирана на ѕидот, или може да биде лесно да се отстрани кога ќе не сакате да го користите. ▶ Задржи Сува : На дното лента е наменета да се соберат водата и да се спречи тоа од одлевање на подот, одржување на подот сува. ▶ Задржи Уредната : решетката може да биде инсталиран на ѕидот во близина на вратата од дома, канцеларија, дом, итн., да се организира чадори. ▶ Складирање Рек : Долги и кратки чадори може да се стави во багажник, на чадор решетката може да се одржи до 4 чадори, исто така, може да се користи за чување на canes.Чувајте ги вашите подови се исуши во некој дождлив ден со овој уникатен и модерен стил чадор стои со отвори за вентилација дизајн!Жица врамени естетски е совршен акцент за секоја соба или ходникот, додека издавањето, овозможува лесен пристап на оние зафатен наутро.Да зачувате простор, додека подобрување на вашето домаќинство се погледне!Спецификации : Боја : Бела Материјал : Железо Димензии : 18 х 6.5 х 8 см/18 х 6.5 х 5 см(L x W x H) Вклучено во Испорака 1 x Чадор стојат Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени Забелешка : * се Должи на рачно мерење на производ големина ќе има одредена грешка, поради различни рефлектори и различни екран бои, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика.Ве молиме погледнете го вистински производ примени. * Време на испорака е обично 10-15 дена.Ако не го добиете вашиот купување информации во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето. * Ние нудиме најдобар услуги на клиентите.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и јас ви посакувам среќен живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LSJ Чадор Стои,Метал Цевка Чадор Стојат Држачот за Ходникот - Бранеа од Нерѓосувачки Челик W/Перфорирани Вентилација

Може да се скрие кога не е во употреба.Дното капе лента наменета да го задржи површински исклучување на

DEN 1478.40

Чадор Држач Големи Комерцијални Чадор Рек Организатор, Самостојна Чадор Стои со Отстранлив Вода Лента, за Хотел

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликите. Поради с

DEN 2342.40

Изведување на Проп Деликатна Шема Дрво Подмачкана Хартија Чадор Продавница Уметност Оркестарот за Дневна Соба

Здрав и екопријателски дрвен материјал, капата коски се стабилни и уредни, трајни и исклучителна.Површи

DEN 587.76