• Новак
Едноставни и Стилски Чадор Складирање Буриња, Чадор Полица. Кат-Стои Креативен Чадор Складирање Решетката. Со Потрошувачка Фах Чадор Складирање Кофа и Чување на Ре

Едноставни и Стилски Чадор Складирање Буриња, Чадор Полица. Кат-Стои Креативен Чадор Складирање Решетката.

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да бидат поставени на јавни места за забава, како што се соби, канцеларии, ресторани, итн.54 in Weight : 870 g/1.Тоа исто така може да се користи како спомен на подарок, подарок за роденден на вашето семејство, пријатели, итн.Мал и лесен дизајн, лесен за употреба и чување, можат да заштедат простор и подобри простор за користење.Чадор за складирање точки може да бидат обезбедени на дождливите денови за одржување на чиста и уредна средина.Материјал : ABS+Железо+PPColor : Бела, Blue Size : 28*22*9 cm/11.Бојата разликата може да постои поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.Тоа е цврсти и издржливи, носат-отпорни и влијание-отпорни, не е лесно да се оштети, а тоа е повеќе сигурен за користење.Да имате добро расположение секој ден.Тоа може да се обезбеди сеопфатна складирање поени на дождливите денови за одржување на чиста и уредна средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Изведување на Проп Деликатна Шема Дрво Подмачкана Хартија Чадор Продавница Уметност Оркестарот за Дневна Соба

Здрав и екопријателски дрвен материјал, капата коски се стабилни и уредни, трајни и исклучителна.Површи

DEN 587.76

Чадор Држач Големи Комерцијални Чадор Рек Организатор, Самостојна Чадор Стои со Отстранлив Вода Лента, за Хотел

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликите. Поради с

DEN 2342.40

LSJ Чадор Стои,Метал Цевка Чадор Стојат Држачот за Ходникот - Бранеа од Нерѓосувачки Челик W/Перфорирани Вентилација

Може да се скрие кога не е во употреба.Дното капе лента наменета да го задржи површински исклучување на �

DEN 1478.40