• Новак
Westward 5TWY4 Допрете, Коси Цевка, 1 Во

Westward 5TWY4 Допрете, Коси Цевка, 1 Во

DEN 2054.40

Достапност
Достапно за нарачка

WESTWARD 5 TWY4 Цевка Допрете Коси Допрете Стил Општа Намена High Speed Челик Калај Заврши 5 Флејта Големина 1 Во.Теренот 11-1/2 NPT или ANPT месо тело Кол. 1.125 Во.Површината се Третира Цивилна Употреба со Слободно Водење и Заклучување со Завртки Helicoil Навој Внесува Толеранција 3Б ANSI Стандардите Пакет Количина 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат