• Новак
Цевка Машина, Мини Прилагодливи Цевка Цевка Цевки Машина Алатка за Сечење на Пвц Цевки Машина Бакар Цевки Машина за 3~28mm Цевка

Цевка Машина, Мини Прилагодливи Цевка Цевка Цевки Машина Алатка за Сечење на Пвц Цевки Машина Бакар Цевки Машина

DEN 275.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одличен Материјал : цевка машина е направен од премиум челик и легури, тоа е тешко и издржливи во употреба.Брзо да го Користите : пвц цевка машина е tartness сечилото обезбедува брзо сечење и уредни инцизија.Широк Спектар на Апликации : Ротирање на рачка за да се прилагоди на отворање, компатибилен со цевки од 3мм да 28mm во дијаметар.Лесно да се Носат : Мини големина, компактен и лесен за носење.Добри Алатки : Оваа бакар цевки машина е дизајниран за употреба во ограничени простори на мал дијаметар пластика, бакарни и алуминиумски цевки, правење на вашиот сечење полесно.Карактеристики : 1. Цевка машина е направен од премиум челик и легури, тоа е тешко и издржливи во употреба 2. Пвц цевка машина е tartness сечилото обезбедува брзо сечење и уредни инцизија 3. Ротирање на рачка за да се прилагоди на отворање, компатибилен со цевки од 3мм да 28mm со дијаметар од 4. Мини големина, компактен и лесно да се носат 5. Оваа бакар цевки машина е дизајниран за употреба во ограничени простори на мал дијаметар пластика, бакарни и алуминиумски цевки, правење на вашиот сечење полесно Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Челик, од Легиран Боја : Сребро + Црна Сечење Опсег : 3~28mm(1/8in~1-1/8in) во дијаметар Големина : Прибл. 7.3*5*2.5 cm/2.87*1.97*0.98 во Тежина : Околу. 132g Пакет се Вклучени : 1 * Мини Цевка Машина Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат