• Новак
Нови Lon0167 1/8-1 1/8 Избрана за Сечење Тркала Прилагодливи сигурен ефикасност се Справи со Водовод Цевка Цевка Машина Рака Алатка(id:ba7 ц1 б2 cd0)

Нови Lon0167 1/8-1 1/8 Избрана за Сечење Тркала Прилагодливи сигурен ефикасност се Справи со Водовод Цевка

DEN 1598.40

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ (издржливи во употреба) : Цевка Машина;Материјал : Метал, (најновата технологија) Пластика.Боја : faultless Црна, Зелена;Сечење на Цевката Кол.Опсег unexcelled : 3-28mm / извонредна 1/8"-1 1/8".Вкупната Големина Внимателно избрани : 13 x 5.5 x ум-дува 2.5 cm/5" x 2.2" сериозен x 1"(L*W*T).Нето Тежина севкупното : 166g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Цевка Машина. 21c09a201017d153 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Место на цевка бараат умерена цена сечење во машина и изработка претвори knob насока на стрелките на часовникот, додека препорачува на ролки се направи контакт на потребното сечење точка, е лесно да се работи.На Цевки Машина е погоден за сечење бакар, месинг и aliminum цевки и цевки од 1/8 инчи -1 1/8 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цевка Машина, Мини Прилагодливи Цевка Цевка Цевки Машина Алатка за Сечење на Пвц Цевки Машина Бакар Цевки Машина

Одличен Материјал : цевка машина е направен од премиум челик и легури, тоа е тешко и издржливи во употреб

DEN 275.76