• Новак
Тест Цевка Багажник, Голем Капацитет Пластични Тест Цевка Рек АБС Материјал кој се одвојува Цевка Држачот за Училницата за Лабораторија

Тест Цевка Багажник, Голем Капацитет Пластични Тест Цевка Рек АБС Материјал кој се одвојува Цевка Држачот за

DEN 734.16

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се инсталира, оваа пластика тест цевка решетката има 3 одделни делови кои треба да бидат собрани.Издржливи, направени од цврсти пластични, не е лесно да се оштети, и многу издржливи.Капацитетот е голем, големината на една дупка е за 16x16mm, и тоа може да се одржи на 60-тест цевки се во вкупна.Таа заштедува простор и може да се чуваат заедно или неотпакувани и поставени станот без да се зема повеќе место.Лесно да се расклопување, 3‑слој дизајн овозможува лесно вметнување и отстранување на цевката, лесно да се носат и чиста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поларните Кит 4 Лични Патување Тест Цевка Носителите на Рек Розова Пена Лабораторија за Складирање Организатор

Со цел да се вклопи цевки од 11mm да 17mm во дијаметар; 4 носителите опфатени; 8 цевка капацитет секој (цевки и�

DEN 622.80