• Новак
Heathrow HS27552C OneRack Тест Цевка Багажник, Полн PP 16 mm, 72 Место, Зелена (Пакување од 8)

Heathrow HS27552C OneRack Тест Цевка Багажник, Полн PP 16 mm, 72 Место, Зелена (Пакување од 8)

DEN 528.00

Достапност
Достапно за нарачка

Отпорност на топлина.Издржливи полици.Полици направени со Delrin се autoclavable.Земја на потекло : Кина.Полици се изработени од полипропилен или Delrin fiberglass-засилен polyoxymethylene (ПОМ), е конструиран полимер развиена од страна на Du Pont да имаат исклучителни хемиски и отпорност на топлина.Овие трајни полици се излиени во еден, континуирано парче собранието не бара и не монтажни парчиња.Лиен индекс координира и рамни етикетирање области задржи примероци организирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поларните Кит Тест Цевка Рек Розова Пена за Складирање Рек Организатор Стојат Транспорт Има 50 Цевки се Вклопува

Со цел да се вклопи тест цевки до 10мм во дијаметар; 50 цевка капацитет (цевки или ампули не се вклучени).Од

DEN 262.80