• Новак
Бела Мејлинг Цевки со Капи, 3-инчен x 18 инчен употреблива Должина (50 Парчиња) | Tubeequeen

Бела Мејлинг Цевки со Капи, 3-инчен x 18 инчен употреблива Должина (50 Парчиња) | Tubeequeen

DEN 745.20

Достапност
Достапно за нарачка

Мејлинг Цевки 50 пакет со капи.Дополнителна Сила спирала конструкција за издржливост.Бела крајот капи вклучени за двата краја.Идеален за превозот и складирањето уметнички дела, постери, документи или исправи.Должина и дијаметар се употребливи големина.Опис 50 пакет на Tubeequeen 3 -инчен дијаметар од 18 инчи долг (употреблива должина) Бела мејлинг цевки со капи.Превозот цевки за уметност, drafts (недовршени), валани документи, или други предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат