• Новак
Роуз Злато 50th Birthday Украси Табела Саќе Централен, Среќен 50 Роденден на потрошен материјал за Жените, Педесет годишниот Роденден на Оркестарот Табела Topper Знак

Роуз Злато 50th Birthday Украси Табела Саќе Централен, Среќен 50 Роденден на потрошен материјал за Жените,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Вие ќе добиете]-8pcs Розово Злато Среќен 50-Роденден Табела Саќе Централен Украси.Содржи 8 украсени картон и 8 се зголеми злато хартија саќе топки.Погодни за украсување на вашиот роденден, додавајќи весела атмосфера. [Среќен 50-роденден]-Топол и романтичен розово злато колокација, богата и интересна текст шема дизајн, како што се балони, срца, ѕвезди..и многу други партија елементи, создавање на силна партија атмосфера, додавајќи забава во вашата партија, останете Со добро сеќавање, тоа ќе биде совршена партија декорација. [Применливи сцена]-Тоа е многу погодна како декорација за вашиот 50th birthday тематските партија.Можете да го ставите на маса, кој треба да биде украсена или висат со клип. [Лесно да се инсталира]-се Отстрани налепница на саќе топката, а потоа ставете саќе топката до пониска фиксна област на картичката.Повторете горните чекори од другата страна на картичката. [Високо-квалитетни материјали]-Користење на високо-квалитетни картичка материјали, дигитално печатење е чиста и нежна, трајни, светлина и боја-брзо.Среќен 50-Роденден Украси Табела Саќе Centerpiece Material : paper Color : роза gold Count : 8pcsapplication : Многу погодна како декорација за вашиот 50th birthday тема спомен party Remove на налепница на саќе топката, а потоа ставете саќе топката до пониска фиксна област на картичката.Повторете горните чекори од другата страна на card Package се вклучени : 8x шема картичка stock8x саќе топката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат