• Новак
Neiko 02638A 5 Автоматско Центар Дупка Панч | Прилагодливи Влијание & Laurey 98201 Совршен Планината Прецизност Allignment Образец За Кабинетот Хардвер, Пакување од 1, Фиока Слајдов?

Neiko 02638A 5 Автоматско Центар Дупка Панч | Прилагодливи Влијание & Laurey 98201 Совршен Планината Прецизност

DEN 677.52

Достапност
Достапно за нарачка

Производ 1 : 5" центар удар е пролет натоварен со прилагодливи мозочен удар; може да се приспособат на различни видови на материјали како што се дрво, пластика, метал, стакло, кожа.Производ 1 : Хром позлатен месо тело тело withstands висока влијанието на сила и отпорен на корозија, исклучително силна S2 челик совет држи да се тврди површини.Производ 1 : Активни пролет-управувано акција и тешко челик awl совет го прави удирање полесно; штрајк сила може да биде намалена или зголемена, со прилагодливи капа.Производ 1 : Погоден за различни задачи, од изградба на автомобилската; може да се користи како awl за ремени или стакло на прозорецот прекинувач за автомобил безбедност.Производот 2 : Производот е произведен во сад.Производот 2 : Brand name : Laurey.Производот 2 : број на Модел : 98201. Производот 2 : Земја на Потекло : Кина.Neiko 02638 A 5" Автоматско Центар Дупка Удар Прилагодливи Impact The Neiko Центар Удар е дизајниран за дупчење, означување, scribing и staking.На прилагодливи капа регулира впечатлива сила.Laurey 98201 Совршен Планината Прецизност Allignment Образец за Кабинетот Хардвер, Пакување од 1, Фиока Slides No повеќе guesswork!Lauréy е 98201 Совршен Планината Прецизност Allignment Образец за Кабинетот Хардвер нека едноставно "Марка и Планината" за точни усогласување на сите вашиот кабинет хардвер.Lauréy кабинет хардвер е дизајниран да издржи активен домашна средина.И Lauréy производи се постојано избран од страна на дизајнери во потрага за "совршена" акцент да се заврши проекти.Доаѓа со неограничен доживотна гаранција.Laurey 98201 Совршен Планината Прецизност Allignment Образец за Кабинетот на Хардвер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат