• Новак
AAGIILEEYO Автомобил Центарот Столовите ги Опфаќа Одговара за 2011-2018 Jeep Grand Cherokee Carber Влакна Шема Црна Кожа Опфаќа централната Конзола Опфаќа

AAGIILEEYO Автомобил Центарот Столовите ги Опфаќа Одговара за 2011-2018 Jeep Grand Cherokee Carber Влакна Шема

DEN 444.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : aritificial кожа центар конзола потпирач за заштитник покрие со сопствени логото само за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep Grand Cherokee. *Материјал : aritificial кожа. *Инсталација : Не се потребни алатки ,само се прилагоди на belte да ги собере во кутија. *Функција : Ова е капак како golve да се грижи вашиот потпирач ,Тоа не ќе се подигне вашиот центар конзола да се потпреме на вашата страна .Комплименти за внатрешни работи и изгледа ОЕМ. *Се врати и враќање : Едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена .Пакување од 1 компјутер потпирач капак и 1 компјутер Leegi AAGIILEEYO копче синџир во нашиот пакет за транспорт до вас.Потпирач кутија покрие беше специјален автомобил прилагодена за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep Grand Cherokee само Автомобил потпирач кутија корица нема да влијае на кој било funtion кога ќе се инсталира .Центарот маска ќе изгледа како golve да се грижи вашиот потпирач кутија и исклучителна луксузни одделение .Маски изработени од природни и заштита на животната средина материјали .360 Степен Заштитени Централна конзола кутија .Лесно да се чисти.Користете влажна крпа за чистење на валкани место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

amucna Автомобил Карбонски Влакна Централна Контрола Опрема Shift Панел Вода Првенство Покрие Налепница Мултимедијални

Дали вашиот внатрешни работи треба нов изглед?.Автомобил Карбонски Влакна Централна Контрола Опрема Shif

DEN 993.60