• Новак
Пракса Партнер 72 Инчен Silverline Хокеј Цел

Пракса Партнер 72 Инчен Silverline Хокеј Цел

DEN 3744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на : W 72 во; H 48 во; D 36. 1 5/8-во прав-обложени, 18-guage челик цевки.Тешки-должност weatherized пребивање.Заварени нето прилог систем.Про-стил заоблени назад.Пракса Партнер 72-во Silverline Про Стил хокеј цел натпревари силна, моќ-обложена челик цевки рамка со тешки-должност weatherized пребивање.Тоа карактеристики на безбедно заварени нето прилог систем и Про-Стил заоблени назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Преносни Фудбал Цел Децата Фудбалски Цел Затворен Виткање Преносни Отворено Плажа Градинка Обука Две-во-еден

Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.Ако вашето семејство има отворен пикник, ис

DEN 1384.80