• Новак
XtremPro CD-RW 12 X 700MB 80min Снимање Цд 25 Пак Празни Дискови во Вретено - 11043

XtremPro CD-RW 12 X 700MB 80min Снимање Цд 25 Пак Празни Дискови во Вретено - 11043

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Складирање капацитет : 700 MB.Пакување тип : 25 пакет.Снимањето на ветер : 112x/ Max 80min.Медиуми Тип : CD-RW медиуми, голем капацитет е идеална за правење резервни копии на хард дискот и снимање во висока дефиниција филмови & videos.Исто така, совршен за снимање на податоци, музика, фотографии и така натаму.Овој производ има 12 месеци замена гаранција.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ Производи и одлични услуги на клиентите. ♥ Овој производ има 12 месеци замена гаранција.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ Производи и одлични услуги на клиентите.xtrempro cd-rw 12x 700 MB 80 Min снимање ЦД 25 пак Празни дискови во Вретено - 11043 Xtrem Pro книжени (R) оптички дискови со висока компатибилност со дискови и широк спектар на формати и капацитети. ⚠ не чувајте производи од директна сончева светлина или во топли и влажни места.Избегнувајте допирање на снимањето површината на производот за да се спречи отпечатоци од прсти или гребење.Задржи на снимање површината се Чисти, како прашина или кондензација може да се влијае врз неговите перформанси.Кога пишувате етикета на диск, користете само се чувствува совет пенкало.Не користете топка-точка пенкало или други хард совет уреди како што тоа може да ја оштети снимање на површината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат