• Новак
Дрво Барака Солидна Дабови 6 Ред Dowel CD/DVD Кабинет Кула Мед Дабови

Дрво Барака Солидна Дабови 6 Ред Dowel CD/DVD Кабинет Кула Мед Дабови

DEN 7027.20

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Капацитет 252 Цд-а или 180 Двд-а.Црвено Дабови Материи.ЦД Капацитет : 252. VHS Капацитет : 90. DVD Капацитет : 180.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Рекорд Складирање Кутија Винил Рекорд За Складирање Рек Стојат Полица За Статистика Десктоп Организаторот

Има толку многу начини на кои можете да ја користите оваа складирање организатор, Не само исклучително �

DEN 935.76