• Новак
Ева Самостојна 5706631070720 567971 Стакло Carafe со Mesha Nzug, Нерѓосувачки Челик, 1 L, Стакло, Мермер Сива, 27.6 x 10 cm x 9.4 cm

Ева Самостојна 5706631070720 567971 Стакло Carafe со Mesha Nzug, Нерѓосувачки Челик, 1 L, Стакло, Мермер Сива,

DEN 1438.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : Хенрик Holbæk дијаметар : 9 cm.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.На dripless Ева Самостојна фрижидер carafe беше дизајниран од страна на успешниот дизајн дуо Мраз Jensen и Хенрик Holbaek за данскиот производител Ева Соло.Оваа прекрасна carafe доаѓа во форма на едноставна млеко шише и на овој начин совршено се вклопува во секој фрижидер вратата.Благодарение на нејзиниот елегантен дизајн, Ева Самостојна фрижидер carafe е дополнителна декоративен елемент на секоја маса.Отворањето е доволно голем за да вметнете коцки мраз или лимон, парчиња во стакло carafe.Уште една од неговите карактеристики е флип врвот капак : тоа се отвара автоматски кога фрлаат без да му лимон парчиња или коцки мраз да избега во стакло.Појавување на neoprene покрие го задржува содржината на Ева Самостојна фрижидер carafe ладно.Благодарение на стабилна zip, можете едноставно да ги тргнеме на капак од carafe потоа се стави на carafe во машина за миење на садови за чистење.На Ева Самостојна фрижидер carafe се достапни во различни дизајни, со или без neoprene капак. -.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат