• Новак
ShelterLogic 12' x 26' SuperMax Тешки Челична Рамка за Брзо и Лесно Поставување на Крошна, бела (25770)

ShelterLogic 12' x 26' SuperMax Тешки Челична Рамка за Брзо и Лесно Поставување на Крошна, бела (25770)

DEN 1675.20

Достапност
Достапно за нарачка

Полиетилен.Увезени.Лесен-за-инсталирајте swedged рамка е изградена на тешки 2 во.дијаметар челик.Премиум прав грб заврши штити рамка од корозија и ' рѓа.Ripstop, УВ третирани полиетиленски материјал поклопецот е 100% водоотпорни и топлина заварени, не пораби.Патентирана Пресврт-Tite tensioning плоштади до рамката и стегната надолу поклопецот.Широк нога плочи на секоја нога додадете стабилност и лесен пристап до безбедна сидро поени.Ултра силна 12' x 26' СУПЕР MAX Крошна е совршен привремено чување или настан решение.Почнувајќи од високо квалитетен челик, секоја рамка цевка и конекторот е подложен на комерцијален 13 чекор Носорог Shield површината процесот на подготовка.^Професионална одделение 2" сите челична рамка, врзани со Dupont thermoset печени на прав-обложени заврши спречува chipping, пилинг, ' рѓа и корозија.^Напредни инженерните, triple-слој, хемиски топлина врзани enhanced ткаат, rip-стоп, 100% водоотпорни, полиетилен со капак.^УВ-третирани од внатре и од надвор со додадена исчезнат блокатори, анти-стареењето агенти што резултира со ткаенина капак кој withstands елементи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат