• Новак
XJAXY Кревет Крошна за Деца и Возрасни, Завеса Шатор Читање Агол Шатор Декор, Крошна Кревет Завеса Спалната соба Дома,1.8 m

XJAXY Кревет Крошна за Деца и Возрасни, Завеса Шатор Читање Агол Шатор Декор, Крошна Кревет Завеса Спалната

DEN 2143.20

Достапност
Достапно за нарачка

Луксуз и романса : креветот маска носи еден нов и прекрасен изглед на вашата спална соба.Таа се врти на кревет во еден магичен земјата на чудата или кралската престој!Тоа е погоден за близнаци, двојно, и цар големина кревети.Сите-коло заштита : Повеќе дупки дизајн, лесен пристап, да ви обезбеди удобно место, и да се обезбеди на сите круг на заштита за вашето семејство.Стилски дома декорација : Со виси луксузен и елегантен bedspreads на креветот, можете да додадете креативни и стилски декорации за секоја соба.На дише ткаенина може да ви обезбеди со кул и удобно ноќен сон додека обезбедување на врвот заштита.Фантазија принцеза дизајн : повеќе од само обична крошна, умен кревет завеса дизајн го прави вашиот сопствен кревет дело на уметноста, создавање на атмосфера во која девојки сонуваат.Задоволителна услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашата служба за корисници тим ќе одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат