• Новак
Еластичен Бебе столче Крошна - Рака Подготвени Dinosour Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Старечки Покритие за Момче

Еластичен Бебе столче Крошна - Рака Подготвени Dinosour Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна

DEN 1010.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Удобно & Трајни : Ова бебе столче капакот е изработен од 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина rayon.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе. ❤ Целосна Заштита : бебето столче покрие уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето. ❤ Мулти Употреба : Нашето бебе столче покрие, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија. ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13.38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.34 инчен (70 цм), на висина е 27.55 инчен (72 см).Не е премногу голем, ниту премногу мали, одговара на речиси сите големини на колички, така што needn не да се грижите за тоа ќе влечете за да земјата да се добие нечистотија или тешко да се стави на. ❤ Совршен Подарок : Неутрален дизајн, високо-квалитетни материјали, светли бои и разумен дизајн, потврдена од страна на новите мајки и бебиња.Совршен за момчиња и девојчиња, совршен подароци за бебиња, или само подароци за секоја мајка, новата мајка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластичен Бебе столче Крошна - Лесна Лавра Шема на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Бебе столче Опфаќа Старечки

Разни Користи Нашите Еластичен Бебе столче Крошна е лесно за чување и разновиден.Не е премногу голем, ни

DEN 304.80