• Новак
FIFISH V6 Експерт (V6E M100) Подводни Летало ROV со VR Следење во Реално Време, 6000lm LED, 4K UHD Камера, Точно 360°, 100 Кабел, Упатство Гајтанот, ЕП Кутија

FIFISH V6 Експерт (V6E M100) Подводни Летало ROV со VR Следење во Реално Време, 6000lm LED, 4K UHD Камера,

DEN 991.20

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИ-АЛАТКА ЕКСТЕНЗИИ, НЕОГРАНИЧЕНИ МОЖНОСТИ : .ТОЧНО 360° НАДГРАДИ ИЗГРАДИ & ИЗВЕДБА : .VR ИНТЕЛИГЕНТНИ ГЛАВАТА СЛЕДЕЊЕ : . 4 K НИСКО НИВО НА БУЧАВА СНИМАЊЕ ЗА CINEMATIC ЈАСНОСТ.ДОЛГОТРАЈНИ ЕНЕРГИЈА, СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ & СИГУРНОСТ.Она што е вклучена во Fifish V6 Експерт M100 Пакет : *Преносни ЕП Случај *V6 ЕКСПЕРТ ROV, *100 Tether & Гајтанот, *Контролер, *Контролер на Полначот *ROV Полнач, *VR Очила,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат