• Новак
Bcatips Преносни 5.0 4X-32X Пати Зум Дигитален Зголемувачот Електронски Читање Помош со Количка за Рачка за слабовидните Боја Слепило

Bcatips Преносни 5.0 4X-32X Пати Зум Дигитален Зголемувачот Електронски Читање Помош со Количка за Рачка за

DEN 3448.32

Достапност
Достапно за нарачка

0 инчен голем LCD екран и 4 X-32 X Зум, изработка на овој пренослив зголемувачот читање сида со добра зголемувачот ефект. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Спецификации : Производ големина : 154*85. 5* 30мм Зголемување : 4 пати 32 пати бесконечна зголемување на Екранот : 5.Но треба да се напомене дека : овој зголемувачот треба да биде ставен на книги или весници Компатибилен со читање, во спротивно ќе биде матно затоа што на фиксен фокус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат