• Новак
КАТО 8022 Кочница Ван Јо 8000 (Мини Caboose) (N Скала)

КАТО 8022 Кочница Ван Јо 8000 (Мини Caboose) (N Скала)

DEN 4041.60

Достапност
Достапно за нарачка

Јапонија Увоз.Функција на КАТО ' s N мерач е дека тие се поевтини во однос на другите производители продажба на железничката модели и кои делови лесно можат да бидат добиени и тоа е можно да се поправат со себе, дури и кога поправка е потребно.Тоа е еден од водечките производители да го продаде железничката модел.Згора на тоа, бидејќи се работи перформанси, исто така, е добар и услуга по продажбата на производител и прилагодување услуга се обогатуваат, тоа е лесно да се справи за почетници кои купуваат N мерач за прв пат.Различни технолошки развој се направени да се направи модели кои се повеќе реални, и тие се високо ценети од странство.КАТО се држи до својата продукција и се развива многу модели, не само во Јапонија, туку и во странство.КАТО се држи до својата продукција и се развива многу модели, не само во Јапонија, туку и во странство.Како железничката шини и други структури од возила се исто така многу важна, може да се изразат реални townscapes и се даде на железничката модел чувство на присуство. КАТО е Јапонска компанија која планови, произведува и продава железничката модели.Во споредба со минатото, возила со вистински делови инсталиран како стандард, се исто така важна, и покрај тоа што е прифатлива и евтина, деталите се цврсти.КАТО е производител кој е сакан од страна на модел железничката фанови низ целиот свет, бидејќи постојат возила и објекти со висок квалитет за цена и лесно да се направи, ДЦЦ ремоделирање итн.Различни технолошки развој се направени да се направи модели кои се повеќе реални, и тие се високо ценети од странство.Се разбира, постојат возилата кои се почетници на N мерач може лесно да се започне, и воведниот сет со образложение со шини, па КАТО е производителот препорачува за сите оние кои се заинтересирани во железничката модел.Тоа е еден од водечките производители да го продаде железничката модел.Моделот на КАТО има функција на тоа дека е полесно да се соберат затоа што постојат многу модели кои се направени со посветеност дури и во споредба со производите на други компании.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат