• Новак
UNIONDA Куче столче: Преносни Милениче Бустер Седиште за во Автомобил Кутре столче Милениче столче Лен Дише Перат Миленичиња Патување Превозникот Кафез со сигурносен

UNIONDA Куче столче: Преносни Милениче Бустер Седиште за во Автомобил Кутре столче Милениче столче Лен Дише

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние го избере највисок квалитет на материјали, како и новиот дизајн на куче carseat внатрешниот прстен со силна рамка лента може да се обезбеди дека мало куче столче секогаш да се одржува добра форма и да се обезбеди силна поддршка за вашето домашно милениче.Кучето столче може лесно да се приспособат на мали и средни мачки, кучиња или други домашни миленици.Во случај на итна кочница, вашите миленици може да биде во опасност да биде исфрлен.Домашно милениче е толку активно и треба да биде расеан да се грижи за нив, дека вие не може да се концентрира на возење.Секогаш кога ќе наидат на проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас и да бидете 100% задоволни.Пред двојно џеб дизајн може да се сместат храна за миленичиња, пет играчки, ткива и други домашно милениче материјали; Милениче столче, исто така може да се користи како домашно милениче торба кога се на отворено.На прилагодливи куче сигурносен појас може да се осигурате дека кучето нема да го напушти седиштето лесно, која е побезбедно отколку пред тоа.На сите-во-едно функција милениче превозникот е одличен избор за вашите миленици.Ние го избере највисок квалитет на материјали, како и новиот дизајн на куче carseat внатрешниот прстен со силна рамка лента може да се обезбеди дека мало куче столче секогаш да се одржува добра форма и да се обезбеди силна поддршка за вашето домашно милениче.Висок Квалитет, Силна и Не е Лесно Да Колапс - Висок квалитет на памучен материјал, мрежа вентилација дизајн на двете страни, да ги задржи на домашни миленици непречено дишење; Поддршка прачки се инсталирани во внатрешниот прстен на куче бустер, што може да се направи на седиштето повеќе стабилна и не е лесно да пропадне.Повеќето Соодветна Големина за домашни Миленици - 17.Тоа е монтажни и машина перат, кое што ги чува домашно милениче столче чист и свеж на сите времиња, давајќи му на вашето домашно милениче удобно и чиста животна средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LuckPetly Куче столче,Мало Куче Куче Преносни Милениче Бустер столче, Оператори и Туристички Производи со сигурносен

[УЖИВААТ во ВОЗЕЊЕТО] : Сигурен и стабилен мало куче / кутре бустер столче може да им овозможат на нашите

DEN 503.76