• Новак
PetSafe Solvit Tagalong Стандард Милениче Автомобил Бустер Седиште за Кучиња

PetSafe Solvit Tagalong Стандард Милениче Автомобил Бустер Седиште за Кучиња

DEN 1150.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОЗОРЕЦ на СЕДИШТЕТО : Зголемете ја вашата куче да совршен висина да внимавате на автомобил прозорец.ДОСТАПНО ВО 3 ГОЛЕМИНИ : Проверете ја големината на табелата за да пронајдете совршена големина за вашата pup; најголем големина бустер седиште удобно има 1 или 2 кучиња тежина до 11 кг.БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ : Поврзете го вашиот автомобил седиштето појас и употреба на безбедноста tether за да се задржи немирен милениче безбеден.СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ : да се Даде на нервниот или carsick кучиња мазна, пријатно возење со три стабилизирање на прилогот поени.УДОБНОСТА На : полиестер оксфорд школка и мека руно лагер нудат удобен возење.Направи автомобил патувања дури и повеќе забава за вашиот најдобар пријател со Pet Safe Среќен Возење Бустер Седиште.Достапно во 3 големини, оваа удобна, прилагодлив бустер седиште воздигнува вашето куче да совршен висина за да го видите низ прозорецот.На полиестер оксфорд школка парови со мека руно лагер да се задржи вашата pup удобен.Вклучени безбедност tether придава на вашето куче е подигнат, одржување на роаминг миленици безбедно да се обезбеди во автомобил.На потпирачи за глава рака, долниот седиштето на рака и сигурносен појас циклуси обезбеди три прилог поени за стабилност, која може да им помогне на кучиња со движење болест или анксиозност да уживаат во помирни, неспокојот диск.Прилагодливи ремени направи бустер седиште лесно да се инсталира на било предното или задното седиште со потпирачи за глава.На zippered складирање џеб ви овозможува да ги чувате вашите кожен пријател менувачот, кога сте во движење.На трајни, дамка-отпорни школка и отстранлив, машина-перат лагер направи за чистење брзо и лесно.Pet Safe бренд е тука да им помогне на вас и вашето домашно милениче да живеат среќни заедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LuckPetly Куче столче,Мало Куче Куче Преносни Милениче Бустер столче, Оператори и Туристички Производи со сигурносен

[УЖИВААТ во ВОЗЕЊЕТО] : Сигурен и стабилен мало куче / кутре бустер столче може да им овозможат на нашите �

DEN 503.76