• Новак
Baoblaze Милениче Автомобил Бустер Седиште Патување Превозникот Кафез, Дише Виткање Мека Перат Кучиња Кутре Патни Торби Кошница за Кучиња, Мачки Водоотпорен Дише

Baoblaze Милениче Автомобил Бустер Седиште Патување Превозникот Кафез, Дише Виткање Мека Перат Кучиња Кутре

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа количка за домашни миленици мали кучиња бустер столче носи кошница направен од висок квалитет на 600 D анти-продирање мравка материјал ткаенина, од страна на мрежа и ПВЦ цевка рамка многу силни, цврсти и издржливи. 42x42x47cm погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици да ги држи безбедно и звук додека возите.Приклучок за дизајн и лесна инсталација и отворање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно и топло, дише.User-friendly дизајн - лесна монтажа и инсталација, и може да се здипли во мали димензии погодно за носење и чување.Прилагодливи безбедна ремени појаси се поправи бустер седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Опис : - Оваа количка за домашни миленици мали кучиња бустер столче носи кошница направен од висок квалитет на 600 D анти-продирање мравка материјал ткаенина, од страна на мрежа и ПВЦ цевка рамка многу силни, цврсти и издржливи. - 42x42x47cm погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици да ги држи безбедно и звук додека возите. - Приклучок за дизајн и лесна инсталација и отворање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно и топло, дише. - User-friendly дизајн - лесна монтажа и инсталација, и може да се здипли во мали димензии погодно за носење и чување. - Прилагодлив безбедна ремени појаси се поправи бустер седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Спецификација : - Материјал : 600 D Анти-продирање Мравка Материјал,ПВЦ Цевки - Димензии : 42x42x47cm/16.53x16.53x18.5inch Package Вклучува : 1 Парче Pets Car Бустер Seat We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

- Material:
600D Anti-seepage Ant Material,PVC Pipe
- Size:
42x42x47cm/16.53x16.53x18.5inch
Package Includes:
1 Piece PetsCar Booster Seat :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Со стоката дадена додека купуваат

LuckPetly Куче столче,Мало Куче Куче Преносни Милениче Бустер столче, Оператори и Туристички Производи со сигурносен

[УЖИВААТ во ВОЗЕЊЕТО] : Сигурен и стабилен мало куче / кутре бустер столче може да им овозможат на нашите �

DEN 503.76