• Новак
Натриум Фосфат Dibasic, Anhydrous, 25 Килограми

Натриум Фосфат Dibasic, Anhydrous, 25 Килограми

DEN 674.40

Достапност
Достапно за нарачка

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : Na2 HPO4. CAS Број : 7558-79-4. Молекуларна Тежина : 142. CAS Број : 7558-79-4 Молекуларна Формула : Na2 HPO4 Молекуларна Тежина : 142.0 g/mol.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат