• Новак
Arko Бричење Крем Сапун Стап - 12 Парчиња од EVYAP

Arko Бричење Крем Сапун Стап - 12 Парчиња од EVYAP

DEN 448.80

Достапност
Достапно за нарачка

Омекнува вашата брада за близок и екстра удобни избричат.Ја штити кожата од бричење иритации.Ја остава кожата со чувство на чиста и удобно.Соодветни за традиционалните бричење.Arko Бричење Сапун.Погоден за бричење со жилет.Супериорни перформанси во бричење Бричење е дел од нашиот секојдневен живот.Со посебна формула за Бричење Сапун, тоа веднаш да го омекнува вашата брада.Претворете го вашиот бричење рутина во задоволство.Употреба предлози 1) Moisten го лицето со топла вода. 2) Користете четка да се направи сапун пена 3) се Шири на пена на твоето лице се Користи со Arko Мажите Pro3 Нож, се супериорни перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат