• Новак
Кембел е Течни Бричење Крем, Берберот Бричење Крем, Професионални Бричење Материјали и Производи, 8 Унци, (Пакување од 3)

Кембел е Течни Бричење Крем, Берберот Бричење Крем, Професионални Бричење Материјали и Производи, 8 Унци, (Пакување

DEN 1136.40

Достапност
Достапно за нарачка

BARBERSHOP-КВАЛИТЕТ БРИЧЕЊЕ КРЕМ : Кембел е Течни Бричење Крем е оригиналниот концентрат за Latherking топла пенливата машини, па тоа е направено за сериозни shavers.ДЕБЕЛА ПЕНЛИВАТА ЗА НЕПРЕЧЕНО ОТСЕКУВА : Формулиран за да се даде еден дебел, супер-влажни пенливата со моментална и целосна дисперзија, секој 8-унца шише прави 2 литри на бричење крем со пријатен мирис.ДИЗАЈНИРАН ЗА ТОПЛА ПЕНЛИВАТА МАШИНИ : Кембел е Течни Бричење Крем е совршено направена за употреба во сите Latherking топла пенливата машини, вклучувајќи ги и оригиналните, КОМПЈУТЕРИ, и Следната Генерација на модели.LATHERKING УПОТРЕБА НАСОКИ : Микс 4 унци (1/2 шише) на Кембел е Течни Бричење Крем и 2 унци (1/4 шише) на Кембел е Latherking Почисто со 1 за галон на дестилирана вода.Се тресат решение пред пополнување на Latherking сапун првенство.Не преполнување.НА КЕМБЕЛ Е БРЕНД : Од 1939, ние сме биле создавање на квалитетни, професионални берберот производи, така вие и вашите клиенти да можат да се постигнат совршен отсекува секој пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат