• Новак
ССФ-АЛАТКИ, 2 Флејта 1mm-8мм Солидна Карбид Крајот ЦПУ Мелници Мелење Машина HRC55 Волфрам Челик Крајот Мелница (Сечење на Работ Дијаметар : 3.5D50L)

ССФ-АЛАТКИ, 2 Флејта 1mm-8мм Солидна Карбид Крајот ЦПУ Мелници Мелење Машина HRC55 Волфрам Челик Крајот Мелница

DEN 1387.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Волфрам Кобалт Легиран.Тип : Рамни Крајот Мелници.Материјал : Волфрам челик.HRC:55 Степен.Флејта : 2-Flute.Обложување : Ti AINMaterial : Волфрам steel End Тип : Рамни Крајот Mills HRC:55 Degree Coating : Ti AINFlutes : 2-Flute.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Носителот Лемење Локатор Позиционер Хексагонални Одредување Заградата Алатка Мулти-Агол Заварување

ЗАВАРУВАЊЕ НОСИТЕЛ : на заварување носител е дизајниран како дополнителна рака кој може да се одржи бил�

DEN 369.36