• Новак
CNC Струг алатки, Струг Мелничката Додаток Вежба Ракав Алатка Носителот Черупка Арбор Morse Коси Адаптер Черупка Вртење Алатка за Струг Мелење(D40-MT1)

CNC Струг алатки, Струг Мелничката Додаток Вежба Ракав Алатка Носителот Черупка Арбор Morse Коси Адаптер Черупка

DEN 834.96

Достапност
Достапно за нарачка

D40 се однесува на SBHA25-40 и SBHA32-40. Може да го подобри ригидност на алатка и да се продолжи животот на ножот.Висок квалитет 40 Cr материјал, висока цврстина, висока јачина, не е лесно да се скрши.Удобен стегање, автоматско центрирање, на висина на центар е повеќе точни центар.Апликации : Коси месо тело вежби, коси месо тело секачи, итн.Функција : 1. Може да го подобри ригидност на алатка и да се продолжи животот на ножот.2. Удобен стегање, автоматско центрирање, на висина на центар е повеќе точни центар.3. Апликации : Коси месо тело вежби, коси месо тело секачи, итн.4. D40 се однесува на SBHA25-40 и SBHA32-40.5. Висок квалитет 40 Cr материјал, висока цврстина, висока јачина, не е лесно да се скрши.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : ЦПУ Струг Алатка Носителот Bushing Material : Високо Квалитетен Челик 40 Cr D40 Применлива Алатка Носителот : SBHA25-40 SBHA32-40 Изборен Модел : D40-MT1, D40-MT2, 40-MT3, D40-MT4 Handle Дијаметар (Надворешниот Дупка со Дијаметар) : Прибл. 40mm / во 1.6.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Алатка Носителот Черупка.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
CNC Lathe Tool Holder Bushing
Material:
High Quality Steel 40Cr
D40 Applicable Tool Holder:
SBHA25-40 SBHA32-40
Optional Model:
D40-MT1, D40-MT2, 40-MT3, D40-MT4
Handle Diameter (Outer Hole Diameter):
Approx. 40mm / 1.6in
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Tool Holder Bushing :

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Носителот Лемење Локатор Позиционер Хексагонални Одредување Заградата Алатка Мулти-Агол Заварување

ЗАВАРУВАЊЕ НОСИТЕЛ : на заварување носител е дизајниран како дополнителна рака кој може да се одржи бил�

DEN 369.36