• Новак
ССФ-АЛАТКИ, 5pcs/Пакет HRC62 Обложени D4 D6 Солидна Карбид 4mm 6mm Топката Носот Заострените Крајот Мелници Рутер Битови CNC Коси Дрво, Метал Секачи Конус Мелница (Големина : 5PC

ССФ-АЛАТКИ, 5pcs/Пакет HRC62 Обложени D4 D6 Солидна Карбид 4mm 6mm Топката Носот Заострените Крајот Мелници

DEN 1874.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Крајот Мелница.Материјал : Карбид.Вкупна Должина : 75 MM.Дијаметар : 6mm.Погоден Материјал : нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко дрво.Материјал : Carbide Overall Должина : 75 MMCoating : H-SIFlute : 2 flute крајот mill Geometry : топката nose CNC или Не : CNCApplication : 0-62 HRC За профилот мелничката, висока брзина на обработка applicable Cutting должина : 30.5 mmshank дијаметар : 6mm Suitable Материјал : нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко wood Radius : 0.5 MMShank Дијаметар : 4mm 6 MMType : Крајот Mill Material : Цврсти Волфрам Carbide Coating : H-SIOverall Должина : 50,75 MMWorked Материјал Цврстина : HRC62 Flutes : 2 Flutes Flutes должина : за 15mm, 20mm,20.5 мм, 30.5 mm Overall должина : 50mm,75mm Radius : 0.25 mm,0.5 mm,0.75 милиметри,1.0 mm,1.5 мм,2.0 mm Suitable Материјал : нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заварување Носителот Лемење Локатор Позиционер Хексагонални Одредување Заградата Алатка Мулти-Агол Заварување

ЗАВАРУВАЊЕ НОСИТЕЛ : на заварување носител е дизајниран како дополнителна рака кој може да се одржи бил�

DEN 369.36