• Новак
Yinpecly 20PCS Кутија Тока Брави се Фати за да се Префрлате Hasp 1.14 x 1.02Зелени Бронза за Накит Случај Гроздобер Кутија Дрвени Случај Hasp Заклучување Latch

Yinpecly 20PCS Кутија Тока Брави се Фати за да се Префрлате Hasp 1.14 x 1.02Зелени Бронза за Накит Случај Гроздобер

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИИ : Должина : 29mm/1.14",ширина : 26mm/1.02".ВИСОК КВАЛИТЕТ : за да се Префрлате Брави се направени од висок квалитет на железо, што го прави нивниот изглед повеќе домот, анти-корозија, добра отпорност на абење.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Ова hasp облик дизајниран и исклучителна изведба.На завртката дупки се задржани направи тоа лесно да се инсталира.ПРЕДНОСТ : Syurdy toggle брави се едноставна структура,лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие антички hasp clasps работат добро за мали проекти, домашни накит, кутии, trinket кутии, подарок кутии, birdhouse зграда итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат